מתכננים מסיבת טבע? 5 דברים שאסור לשכוח

ראשי >מאמרים>מתכננים מסיבת טבע? 5 דברים שאסור לשכוח

תכנון, ארגון והפקת מסיבה הם תהליכים מורכבים ועדינים, אשר מי שאיננו מורגל בהם, עלול לפשל, ובגדול. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר במסיבות בחיק הטבע, רחוק מכל מקום ישוב. בעוד שכשאתם חוגגים באולם אירועים או בבית, במידה וגיליתם חוסר כלשהו, אתם יכולים לקפוץ לסופרמרקט הקרוב או לפיצוציה הסמוכה כדי להשלים חוסרים, מסיבות טבע אינן מאפשר לכם את הלוקסוס הזה: אם לא הגעתם מסודרים וחשבתם על הכל - אבוד לכם, תצטרכו לאלתר תחליפים או להסתדר בלי.
 

למה צריך ציוד מיוחד למסיבת טבע?

השכרת ציוד למסיבות טבע מוצלחות הינו ענף התמחות שלם ומיוחד, בו אינה מתמחה כל חברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים או למסיבות. ברוב המקרים, מדובר גם בציוד השונה בתכלית השינוי בציוד לאירועים במקומות סגורים, בעיקר בגלל הדרישות המיוחדות הקיימות. אז מה בעצם צריך? הנה חמישה דברים שאסור לכם לשכוח בעת הפקה כזו:
רמקולים עצמתיים - בעוד לאירוע באולם סגור תזדקקו לרמקולים מאיכות טובה, אבל הם אינם חייבים להיות עצמתיים במיוחד, מסיבת טבע תדרוש מכם רמקולים עצמתיים, אשר יצליחו לכסות את כל טווח השטח הפתוח הנתון, אותו ייעדתם למסיבה. גם מספר הרמקולים הנדרש גדל, אחרי הכל, מדובר בשטח פתוח, בו יש צורך להתגבר על מחסומים ומכשולים (כעצים ורוח נושבת).
תאורה - לצורך הארת השטח וגם יצירת אווירה. תותחי אורות המקפיצים את הרוקדים לפי קצב המוסיקה אינם יכולים להחליף את התאורה ה"רגילה", אשר מאירה את אזור המסיבה בטבע, במיוחד אם היא מתרחשת לאורך כל הערב והלילה.
סטנדים לקיבוע וארגון הכבלים - נקודה כאובה מאד, אשר לעיתים פורחת מזיכרונם של מארגני המסיבות וגם של חברות השכרת ציוד למסיבות טבע. חפצים, מטבעם, כאשר אינם ממותקנים ומקובעים כראוי, עלול ליפול ולגרום נזק. נזק זה עלול לא רק להיגרם לציוד עצמו, אלא גם לחוגגים שנתקלו בו או היו, לרוע מזלם, בסביבתו. נקודה כאובה אחרת, היא כבלי החשמל שרצים בשטח, גם אותם יש לקבע ולסמן בצורה ברורה, על מנת למנוע פגיעות ונזקים לציוד ולחוגגים.
מקור מתח - גנרטור, על כל המשתמע מכך (בדיקת ההספק שלו ווידוא כי הוא תואם לצרכיכם, הצטיידות בכמות הדלק או הדיזל המספקת, שינועו של הגנרטור אל ומאזור המסיבה וכד').
אמצעי תיחום וסימון - חשוב ביותר לסמן את כל שטח המסיבה בסוג של תיחום ואף להתוות ולשלט שבילים ודרכי גישה מיוחדות לאזורים מוקצים (כשירותים, חנייה וכד'). בעת בחירת אזור המסיבה, מומלץ לגשת לשטח מספר פעמים, בשעות שונות של היממה, ולוודא כי אין באזור עצמו גורמים מסוכנים (כמו צוק תלול) אשר עלולים להפוך למלכודת מוות בעת המסיבה.
לסיכום:
מסיבות טבע הן כיף, במידה ומארגנים אותן בצורה בטוחה, אחראית וזהירה. נקיטת אמצעי הזהירות הנדרשים הכרחית, על מנת שכל המשתתפים במסיבה יחזרו לא רק מלאי חוויות, אלא אף בריאים ושלמים.

 

מתכננים מסיבת טבע? 5 דברים שאסור לשכוח צלילים

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏