ציוד לאירועים כהתפתחות

ראשי >מאמרים>ציוד לאירועים כהתפתחות

אירועים, מסיבות ופסטיבלים מרובי אנשים, הפכו בעולם המודרני ליותר מורכבות, יותר תוססות ויותר גדולות.
דבר זה נובע מתהליכי מיכון שהחלו עם המהפכה התעשייתית ועם המצאת החשמל והטכנולוגיה
שאפשרו הפקת מוסיקה מוגברת ובמקומות שונים ברחבי האירוע.

אירועים, מסיבות ופסטיבלים מרובי אנשים, הפכו בעולם המודרני ליותר מורכבות, יותר תוססות ויותר גדולות. דבר זה נובע מתהליכי מיכון שהחלו עם המהפכה התעשייתית ועם המצאת החשמל והטכנולוגיה שאפשרו הפקת מוסיקה מוגברת ובמקומות שונים ברחבי האירוע. דבר זה הרחיב משמעותית את שטח האירוע ואת עוצמות האנרגיה האנושית במקום. על כן אפשר לראות איך החלו לצוץ חברות המספקות השכרת ציוד לאירועים הכוללות בתוכן מגוון די ורסטילי של אמצעים ואביזרים. זה יכול לנוע מציוד הגברה כגון רמקולים, מגברי בס, מיקרופונים, תשתית סראונד מורכבת, ועוד ציוד נלווה כמו במות, רשתות צל שונות, מחסומים ולציוד נוסף הנזקק באירועים בסדר גודל קטן עד גדול.

 

בעבר, הפסטיבלים היו צנועים יותר יחסית להיום. האירועים אכן היו תוססים ומלאי חיים אבל הארגון שלהם היה יותר פשוט, כיוון שלא הייתה אפשרות לאסוף את כל הקהל תחת אותה חוויה. זאת אומרת, לא היה אפשרי להשמיע את אותה מוסיקה לכולם בכפיפה אחת כיוון שלא היו את האמצעיים הטכנולוגיים כדי להעביר את המוסיקה לקהל גדול. מכיוון שכך, היו קבוצות בתוך הקהל הגדול שהיו מתקבצות ליד להקות קטנות או ליד הצגות ג'אגלרים מקומיות. לא היה אפשרי, כאמור, לאסוף את כולם תחת אותה החוויה. באמצעים הטכנולוגיים  של היום, האירועים הפכו להמוניים בכך שכולם חווים את אותה החוויה וכך משתתפים בעצם באותו סוג של אירוע. לשם כך נדרשים כלים רבים וידע רב - אדמיניסטרטיבי וטכנולוגי כאחד.

 

כמובן שחברות המספקות תשתית אירועים, הגברה ועוד, מחויבים לעמוד בתקנים ובאיכויות הנדרשות מחברות כאלה. בגלל המורכבות הרבה, בתוך האירועים יש חשיבות רבה לתקנים של החברות השונות. חברות צריכות לספק את כל התנאים ורמת הציוד הנכונה והמבוקרת, על מנת למנוע מפגעים ביטחוניים וכדי לספק אירוע שלם מהתחלתו ועד לסופו.

 

 אם כן, האירועים כיום מורכבים מהמון אטרקציות ולכן נזקקים להמון אמצעים ומרכיבים מקצועיים וחשובים. חברות מקצועיות לציוד אירועים הפכו להיות משמעותיות מאוד בתוך עולם האירועים. במובן הזה, בד בבד, חברות הפקה רבות התפתחו עם ההתפתחות הטכנולוגית של האירועים השונים, וכך הם המציאו שיטות וטכנולוגיות חדשות שאפשר להטמיע באירועים השונים, ועל כן התמונה הכוללת של אירועים ומופעים התרחבה והשתכללה והגיעה עד הלום.

 

ציוד לאירועים

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏