זו תורה וזו שכרה – מנהג תהלוכת הוצאת ספר תורה

ראשי >מאמרים>הכנסת ספר תורה

מנהג הוצאת ספר התורה היה נהוג עוד מימי חז"ל,  על פי סברות מסוימות המנהג נועד להמשיך את המסורת של הקפת חומת יריחו שנפלה. כיום מסמלת הוצאת ספר התורה במועדים ובחג, לזכר נפטר ולציון מאורע משמח כמו הכנסת ספר תורה חדש, בעת היציאה מהבית עד להגעה אל בית הכנסת או הוצאת ספר לשם חגיגות שלושת הרגלים.

 

הקפות

 

המנהג וההקפות מציינים השלמות, האחדות והמעגליות של החיים, בתקווה לחיים טובים ומאושרים.

 

ההקפות, נועדו גם להאדיר את שמו של הקדוש ברוך הוא ולחגוג את קבלת ספר התורה ולוחות הברית על הר סיני, הרצון להאדיר ולשמוח עם מנהג הוצאת הספר התורה הוא לא עניין של מה בכך בייחוד בשל משקלו הרב של הספר מבחינת קדושה כמובן.

 

 

למען יראה כל עם ישראל - הוצאת ספר תורה ברכב מפואר

 

במקרים רבים, אנו נוהגים להוציא את ספר התורה ברגל או ברכב פרטי, על מנת לפאר את האירוע קיים שירות של השכרת והפעלת רכב מפואר עבור מנהג הוצאות ספר התורה, הרכב יגיע בדרך כלל עם עיטורים ותאורה מיוחדת, מערכת הגברה ומקום רחב לכמות גדולה יחסית של משתתפים. רכבים כאלה, מותאמים במיוחד לנסיעה איטית ברחבי היישוב או העיר ומותאמת להם מערכת כריזה ניידת.

 

מערכות אלה, מחויבות באיכות גבוהה יותר ממערכות "עומדות" לצורך מניעת רעשים ושיבושים במערכת בעת השמעת המנגינות ו/או הדיבור מאחר שבעת תנועה ישנו מאפיין של רעש רקע בזמן הפעלת מערכות שמע אלה.

 

 

בחברת "צלילים", תוכלו לשכור רכבים כאלה המונגשים ומאובזרים במיוחד לצרכים אלה של הכנסת או הוצאת ספרי תורה. הרכבים מגיעים אל הלקוח עם כל הציוד הנדרש והסבר מדויק אודות הפעלתם והפעלת המערכות הכלולות בהם.

 

 

אורח רוח קדמה לתורה - חשיבות אורח הרוח בעת הוצאת הספר

 

הכנסת הספר ועריכת טקס ההקפות, היא פעולה קדושה המלווה ברוחניות, הספר הכבד והאנשים הרבים ההולכים אחריו דורשים סבלנות רבה ואורח רוח רב, הפעילות כרוכה באנשים מכל שכבות הגיל והחשיבות לשמירה על בטחון המשתתפים במיוחד בעת פעילות הוצאת או הכנסת ספר תורה היא קריטית. על כן, הפעלת ההילולה והדאגה המירבית לשלום המשתתפים בה, במיוחד מצד הנהג והאחראי על הובלת הספר ברחבי העיר, ולאחר מכן אל בית הכנסת, היא מהפעולות הקריטיות והאחראיות ביותר.

 

חשוב מאוד לוודא, כי החברה המשכירה לכם את הציוד לצורך חגיגות הוצאת ספר התורה תספק לכן ציוד בטיחותי וחדיש להעצמת האירוע הקדוש ולמניעת פגיעה במשתתפים.

 

בחוצות העיר, בכל עיר - חשיבות מערכות השמע, תאורה והגברה

 

שירותי ערך מוסף בתהליך הכנסת ספר תורה וההקפות, באים לידי ביטוי על ידי אפשרות הוספת זיקוקין מיוחדים  בעת שלב ההקפות, מנחים ומפעילים המנוסים  בהפעלת הקפות והכנסות ספרי תורה ילוו את החגיגות בהנחיה מקצועית ומלהיבה , לפידים של אש ותאורה אשר ילוו את הרכב המפואר והמעוטר, כל אלה יתרמו להעצמת תחושת היוקרה, הקודש והייחודיות של האירוע, במיוחד בהוצאת ספרים באירוע פרטי.

 

אנחנו ב"צלילים", נדאג שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש למראה הוצאת ספר התורה שלכם ונדאג לחוויה ייחודית וחד פעמית עבורכם ועבור הסובבים אשר יעניקו לאירוע הוצאת ספר התורה שלכם. תחושה של רוחניות וקדושה ברמה הגבוהה ביותר, בסבלנות המירבית, ועם הציוד הטכנולוגי החדיש והאיכותי ביותר

 

 

זו תורה וזו שכרה – מנהג תהלוכת הוצאת ספר תורה צלילים

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏