מהי מסיבת אוזניות? חוגגים בכל יום ובכל שעה

ראשי >מאמרים>מסיבת אוזניות

אם התעוררות הצורך במסיבות עד אור הבוקר והתמעטות המקומות הלא מיושבים, קם קושי חדש בפני החוגגים, איך מייצרים מסיבה סוחפת מבלי להסתבך עם השכנים - כעת אתם יכולים לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה על עמדת הדי ג'יי - אתם!

מהי בעצם מסיבת אוזניות?

 

תארו לכם את התרחיש הבא: אתם מגיעים למקום המסיבה מקבלים אוזניות, על עמדת "המבוגר האחראי" תקליטן האירוע מתנגנת מוסיקה ללא קול, אתם מניחים את האוזניות על הראש ושומעים מוסיקה יחד עם כל הנוכחים, מסוגלים להנמיך את הווליום ואפילו להיות הדי ג'יי בכבודו ובעצמו עם האפשרות להחליף את ערוצי המוסיקה.

 

אתם רוצים לערוך אירוע בדירה, המסיבה רק מתחיל בשעה 22:00, השעה כבר הרבה אחרי חצות הלילה והמסיבה נמשכת באין מפריע וללא צעקות או דפיקות בדלת מצד השכנים.  זוהי בדיוק המשמעות של מסיבת האוזניות היכולת לתת לכם לארגן מסיבה ולהחליט על זמן סיומה ועדיין להישאר ביחסיי שכנות טובה עם הדיירים ממול.

 

בבית, בשדרה, בטבע ובכל מקום

 

כל שאתם צריכים לעשות הוא לבחור מיקום נוח למסיבה שלכם ולהזמין את החבר'ה, להזמין את הדי ג'יי ולהשאיר את מערכת ההגברה בבית. כיצד זה אפשרי? האוזניות נשלטות בחלקן על ידי עמדת הדי ג'יי וכוללות כמה ערוצי מוסיקה, את הערוץ הישיר עליו אחראי הדי'גיי וערוצים אחרים אותם מספקת לכם צלילים. תוכלו לאפשר למוזמנים שלכם ליהנות ממוסיקה מקפיצה או להירגע בשקט עם מוסיקה נעימה ושקטה – עכשיו כולם יכולים לזייף מבלי להתבייש!

 

הנושא המרכזי שנע סביב מסיבת האוזניות הוא בעיקרו היכולת לשמוע את סגנון המוסיקה המועדף על המאזין, שילוב של מסיבה אחיד של משתתפים במקומות ציבוריים ופרטיים ללא הפרעה.

 

למי מתאימה מסיבת האוזניות? מוגבל לגילאי.... בעצם לא!

 

מסיבת אוזניות כשלעצמה אינה מוגבלת לגילאים וניתן לערוך אותה בבית וברחוב ללא הגבלת כניסה או הגבלת גילאים. אחת המטרות העיקריות של מסיבת האוזניות היא לאפשר גישה חופשית ונוחה לכל מי שמעוניין ליהנות ממסיבה טובה, מוסיקה טובה ללא הגבלת שעות , מיקום או גיל. מסיבת אוזניות מתאימה לכל אדם בכל גיל הרוצה לערוך מסיבה במיקום הרצוי לו.

 

מסיבת אוזניות – כל אחד יכול

 

קלות תפעול אוזניות המסיבה, הנגישות והנגישות הרבה אליהן הופכת את אופנת מסיבת האוזניות לנפוצה כל כך בעולם. מסיבות בסגנון זה רווחות בכל רחבי העולם המערבי וניתן למצוא פרסומים רבים ברחובות ארצות הברית בדבר התקיימות מסיבת אוזניות באזורים השונים. כעת גם בארץ תופעת מסיבת האוזניות מתפשטת ומביאה איתה בשורה של חופש ויעילות בזירת המסיבות באזורים השונים בארץ וכן, גם במדינת תל אביב.

 

 

מסיבות ואירועי השקה – הקונספט החדש של אירועי היוקרה

 

מארגנים אירוע השקה, אירוע קונספט, ומעוניינים בטוויסט מקורי בעלילה? שימו אוזניות וצאו לדרך! פינות מוסיקה עם אוזניות, היכולת להנמיך או להגביר את המוסיקה או אפילו לשנות את הסגנון - הכל ניתן עם הציוד המתקדם של צלילים, הפכו את מסיבת ההשקה  שלכם לאירוע המדובר ביותר בעיר.

 

 

מעוניינים במסיבה רועשת במיוחד, עד השעות הקטנות של הלילה? צלילים תספק לכם את כל הציוד הדרוש בכמות הנדרשת עם ההדרכה וההוראות המדויקות למסיבה המעודכנת ביותר שנראתה עד היום. 

 

מהי מסיבת אוזניות? חוגגים בכל יום ובכל שעה צלילים

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏