בחירת מערכות שמע ורמקולים לאירועים

ראשי >מאמרים>בחירת מערכות שמע ורמקולים לאירועים

אירועים יכולים להתקיים בתוך אולם מקורה או תחת כיפת השמיים, עם מספר גדול או קטן של משתתפים. באירועים עסקיים או באירועים משפחתיים, באירועים שנערכים בטבע, במקום העבודה או באולם, נדרשת מערכת שמע ראויה וגם רמקולים טובים. איך נבחר רמקולים מתאימים? ומלבד בחירת רמקולים, איך נבחר מערכת שמע לנאומים, לצורך מוזיקה לריקודים: נעזרנו בחברת צלילים המספקת מערכות שמע, רמקולים ואת כל סוגי הציוד לאירועים.
 

רמקולים – שני סוגים אפשריים

 
הגברה בכל אירוע מצריכה רמקולים טובים. לפני שנדבר על עוצמת המערכת והרמקולים, נסביר כי יש שני סוגים שונים של רמקולים. הסוג הראשון נקרא רמקולים מוגברים והסוג השני נקרא רמקולים פאסיביים. מהו ההבדל בין שני הסוגים הללו: הרמקולים המוגברים הינם יותר פשוטים ונוחים להפעלה, מכיוון שהם כוללים מגבר מובנה. הסוג השני יותר מורכב להפעלה מכיוון שצריך לחבר למערכת מגבר, המתחבר אל הרמקולים. על כל פנים, מלבד הרמקולים, יש צורך גם במרכיב שנקרא מיקסר. זהו החלק ששולט במערכת ומאפשר לכוון בקלות את העוצמה ואת את האיכות 
של הצליל.
 

עוצמת המערכת וגודל האירוע

 
יתכן שאתם זקוקים למערכת הגברה לטובת אירוע שכולל קריוקי. יתכן שאתם צריכים מערכת הגברה על מנת שניתן יהיה לשאת דברים או לברך בפני קהל המוזמנים. יתכן שאתם צריכים מערכת הגברה ורמקולים לריקודים. על כל פנים, כדי לבחור נכון את מערכת השמע ואת מערכת ההגברה, תוכלו להיעזר בכלל הבא: יותר משתתפים באירוע משמע יותר עוצמה נדרשת למערכת השמע.
בחרו לפי כמות הוואט, כלומר ההספק של מערכת השמע. למשל, אם מדובר באירוע קטן, נניח עשרים או שלושים איש מקסימום, מערכת שמע והגברה של 250 וואט תוכל להספיק לכם. אם מדובר באירוע גדול הרבה יותר, בין כ-200 איש לבין כ-250 איש, מערכת שמע והגברה בהספק של כ-1000 וואט תהיה בחירה רצויה.
 

כל מה שצריך לאירועים

 
מלבד רמקולים וכבלי חיבור, מערכות הגברה כוללות גם מיקרופונים טובים וכאמור גם מיקסרים ולפעמים גם מגברים. אם נחוצים לכם מיקרופונים ורמקולים, פתרונות לקריוקי וכל סוגי הציוד לאירועים (גנרטורים, מקרנים וכיוצא בזה) – פנו לחברת צלילים, המומחים בציוד הגברה לאירועים.

 

בחירת מערכות שמע ורמקולים לאירועים צלילים

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏