על אטרקציות לילדים ומתקנים מתנפחים

ראשי >מאמרים>אטרקציות ומתנפחים

המתקן המתנפח הראשון הומצא לפני המון שנים באנגליה. מאז ועד היום, תעשיית המתקנים המתנפחים רק הולכת ומתרבה. אינספור מתקנים מתנפחים בכל מיני צורות וגדלים מפותחים מדי שנה ומספר האנשים שמגלים את היתרון בצירוף מתקנים מתנפחים כסוג של אטרקציות לילדים בפיקניקים, מסיבות חברתיות ואירועים מיוחדים, רק עולה ועולה עם השנים. 

 
 
החידושים בתחום 
לפני כמה שנים יכולתם למצוא בשוק המתנפחים מתקנים סטנדרטיים כגון טירה מתנפחת או סוסים מתנפחים. אולם, בשנים האחרונות החל קו יצור של מתקנים מתנפחים המשלבים בתוכם גם מגלשות ואף זרם של מים. אלו מהווים פעילות משעשעת ומאתגרת לילדים. וכאן לא נגמר הסיפור, קיימים עוד המון סוגים של משחקים ומתקנים מתנפחים כאלו ואחרים. כמו טרמפולינות לגינה שפשוט עושות חשק לקפוץ ולא רק לקטנטנים מותר... הרי כולנו ילדים. 
 
 
עיצובים מתאימים לאירוע

אם במגלשות עסקינן, חובה עלינו לציין כי מגלשות מתנפחות מגיעות בצורות ובעיצובים רבים ושונים. ניתן למצוא מגלשת ספירלה שמעוצבת באופן שהגלישה מתבצעת סביב קו אנכי מסוים, ניתן לפגוש גם במגלשות ברוח סרטים, כמו מגלשת המערב הפרוע עם ציורי צמח הצבר עליהן או אפילו מגלשות עם ציורים מעולם האגדות. כך ניתן להתאים כל מגלשה לרוח המסיבה. למשל, אם מקיימים חגיגת יום הולדת לילדה בת 7, כדאי לשקול להשכיר מגלשה מתנפחת בצבע ורוד עם דמויות של בובת הברבי עליה.

 
 
גיוון גיוון ושוב גיוון 

אטרקציה לילדים נוספת הינה מסלול מכשולים מתנפח. מתקן זה הינו מתקן גדול מאוד וכמו המתקן הקודם שתיארנו, המגלשות, ניתן למצוא אותו בצורות ובעיצובים מיוחדים ורבים. מסלול המכשולים יכול להציע שילוב של מתקנים בתוכו. למשל, אפשר למצוא מסלול מכשולים שכולל אטרקציות לילדים כמו קליעה לסל או טרמפולינות בחצר הבית ואף שילוב של שניהם. בנוסף, אפשר למצוא גם מסלול מכשולים שמכיל מגלשות או קירות טיפוס, כך שההנאה מובטחת.

 

 ילדים אוהבים לקפוץ. מתוך ההנחה הזו, פיתחו יצרני המתקנים המתנפחים גם את המתקנים המתנפחים המקפיצים. בדרך כלל העיצוב שלהם יהיה בצורת טירה או בית. מתקנים אלו יכולים להוות אטרקציות לכל המשפחה ולא רק לילדים, שכן אלו מתקנים גדולים שיכולים להכיל בתוכם משקל גדול 

יותר מסוגי המתקנים המתנפחים האחרים שמותאמים לסיבולת משקל ילדים בלבד. 

לכן, מתקנים אלו יכולים להיות מקור כיף נהדר עבור כל גיל  שהוא.
 
ולעיקר - בטיחות ילדנו 

מעבר לעניין העיצובי וההנאה הצרופה, חשוב מאוד להעלות לסדר היום את נושא הבטיחות במתקנים המתנפחים. חשוב לבדוק אם למפעיל המתקנים אותם אתם שוכרים יש רשיון להפעלת המתקנים ואם הוא עבר הכשרה מתאימה. מפעיל אמין שניתן לסמוך עליו בדרך כלל יתן לכם הוראות בטיחות מדויקות ועל מנת להמנע מתאונות ופציעות מיותרות יש לציית לחוקים ולהדריך את הילדים כיצד להתנהג.

 

 

אם כן, על מנת להיות מסמרי הערב ולהצליח בתכנון המסיבה הקרובה עליה אתם חושבים, מומלץ לנסות את הרעיון של אטרקציה כמו השכרת מתקנים מתנפחים למסיבה. תוכלו לבחור מתוך מגוון ספקים ומגוון צורות וגדלים. חשוב מאוד לבחור את הספק הנכון והאמין שיספק את מלוא הבטיחות לאורחיכם ובנוסף יעניק חוויה בלתי נשכחים לילדים ולמבלים. מחמאות מובטחות!

 
כנסו לעמוד המתנפחים של צלילים לקבלת פרטים מלאים:
 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏