היתרונות במסיבה עם גנרטור למסיבה ללא גנרטור

ראשי >מאמרים>השכרת ציוד - גנרטור

 

אנו בצלילים, מבינים את המורכבות שבהפקת אירוע בשטח ומעניקים לכם את היכולת ליהנות מהאירוע או המסיבה שתכננתם זמן כה רב. אחת הדאגות והחששות העיקריות בכל אירוע המתקיים בשטח היא אספקת וזרימת החשמל אל המקום, אנחנו נדאג שמהבחינה הזו האירוע יעבור בצורה החלקה והמושלמת ביותר.

 

חשיבות התאורה במסיבה

 

חשיבות הורדת המתח מצד אחד והשמירה על המתח החשמלי מצד שני, היא חשיבות עליונה במיוחד כאשר מדובר באירוע הנמצא מחוץ למתחם מסודר המקיים בתוכו אפשרויות "הצללה". בעת קיום אירוע בשטח צריכים להיות ערוכים ומוכנים להכל, כל זאת כאשר כל מה שאת בעצם רוצים הוא ליהנות מהמסיבה המושקעת שארגנתם, שיווקתם ושקדתם זמן כה רב על הוצאתה אל הפועל. כעת אתם יכולים להירגע וליהנות, הכל כבר מוכן, המוסיקה פועלת, הדי.ג'י. על הבימה וחברת צלילים דואגת להמשך התקין של הערב שלכם. באמצעות הגנרטורים החזקים של צלילים תוכלו להיות בטוחים ששום מנורה לא תקפוץ והכל ימשיך לפי התוכניות שלכם מבלי שתצטרכו לטפל בתקלות. אנחנו דאגנו בשבילכם לאחד הצרכים המרכזיים, התאורה בשטח הפתוח ללא חשמל.

 

הספק האנרגיה - המסיבה חייבת להמשך

 

עם חברת צלילים תוכלו לארגן השכרת ציוד לאירועים גדולים ורבי משתתפים ללא כל חשש, הגנרטורים החזקים שלנו והציוד המשלים והאיכותי שלנו, כמו, השכרת מתנפחים, השכרת מכונות מזון מהיר ערכות קריוקי מקצועיות ועוד. אספקת האנרגיה לכל הציוד הזה ויותר מחייבת שימוש בגנרטורים איכותיים ומתקדמים בהתאמה לגודל האירוע ומיקומו. אירוע בשטח, במיוחד אירוע גדול, חברתי או משפחתי בעל מספר גדול של משתתפים חייב לעבור חלק מבחינת אספקת האנרגיה והחשמל בתחום המזון, התאורה והמוסיקה. צלילים דואגת תדאג שהמסיבה שלכם תמשך ללא תקלות או הפסקות עד אור הבוקר או עד השעה אותה תקבעו לסיום האירוע.

 

אירועי שטח עם צלילים

 

 

לאחרונה, ניתן לראות אירועים משפחתיים בעיקר חתונות בתנאי מדבר ושטח. מעוניינים בחתונה בסגנון מסיבת טבע, מסיבת חתונה צעירה אשר לא תסתיים בשעה חצות בדיוק? ארגון אירוע בשטח הוא המענה המדויק והטוב ביותר עבורכם. אך מה עם התאורה? פעילות מערכת ההגברה והמוסיקה? את זה תשאירו לנו! אנחנו בחברת צלילים נדע לספק את הגנרטור או הגנרטורים המתאימים ביותר לאירוע שלכם ולצרכים שלכם. עם הטכנולוגיה המתקדמת של צלילים כל המדבר יקבל תחושה של מסיבה אחת גדולה והדי המוסיקה והשמחה ישמעו למרחוק. הגנרטורים שלנו מותאמים לכל סוגי האירועים וכוללים מייצב מתח, מכשיר חשוב במיוחד לתפעול התקין והשוטף של הגנרטור לאיזון בין המתח החשמלי של הגנרטור לפרטים החשמליים אליהם הוא/הם מחוברים.

 

 

התאמה לגודל אירוע וייעודו

 

הציוד של צלילים מותאם במיוחד ובאופן אישי לסוג האירוע שלכם כמות המשתתפים, כמו הציוד החשמלי והבקשות של מארגני האירוע, בצלילים תוכלו למצור גנרטורים בעלי יכולת הספק חשמלי משתנה:  2600 וואט, 3000 וואט או 3500 וואט. בהתאמה לצרכים ובייעוץ אישי ומקצועי מאת צוות החברה.

 

ציוד נלווה ומה שמעבר

למסיבה טובה ומושקעת כדאי לחשוב על השכרת מכונות שתייה או אפילו מכונת ברד לימים החמים,
דבר שיכול לחסוך בהוצאות ואירגון רב, תחשבו על זה מה אתם מעדיפים?

שולחן מלא בבקבוקים וכוסות או פשוט מכונת שתייה עם כוסות במתקן ייעודי והסוף לבלאגן.
הדבר הבא שכדאי מאוד הוא הנושא של השכרת דוכני מזון לאירועים ישנו מגוון גדול של דוכני מזון כמו דוכן נקניקיות, דוכן  פופקורן,
דוכן תירס ועוד הרבה סוגים שאנחנו יכולים לגוון את צבע האירוע על ידם. 

 

טיפ חסכוני: מומלץ לוודא את כל הפרטים של האירוע כולל מה יהיה גודל השטח עליו יתפרס האירוע כמות המוזמנים/המשתתפים, מכונות המזון אם כאלה ידרשו, צרכי התאורה, אולי אפילו תאורת אינדוקציה והסאונד, עם ידיעת הפרטים המדויקים נוכל לתת לכם ייעוץ ראשוני עבור תכנון האירוע ללא כל התחייבות ומענה על כל שאלה או קושי ולאפשר לכם לחסוך בכסף (ובחשמל).

 

היכולת לארגן אירוע ללא החשש שהתאורה תקפוץ או המוסיקה תשבוק, במיוחד בעת תכנון אירוע בשטח פתוח אחראית על ההנאה שלכם המארגנים ו/או בעלי השמחה , השקט הנפשי שלכם וההנאה של המוזמנים, בואו לקבל את השקט (הרועש) בצלילים.

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏