להפוך את האירוע ליוקרתי יותר באמצעות זיקוקים

ראשי >מאמרים>זיקוקים ויוקרה

אירוע יוקרתי במינימום הוצאות

 

מעוניינים לייחד ולבדל את האירוע שלכם על פני כולם? מי אמר שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה השלמה? ובכן, בחברת צלילים, אנו טוענים שאפשר גם אפשר. בצלילים, תקבלו את ההדרכה המלאה והצמודה השירות האיכותי והמקצועי ביותר להפעלת זיקוקים עצמית. מפעיל זיקוקים, עשוי לייקר את האירוע שלכם בכמה מאות שקלים, כסף שאתם  יכולים לחסוך ולהשקיע בהוצאות חשובות הרבה יותר (למשל הוצאות האירוע או מתנה לכלות וחתני האירוע). כיום אתם יכולים לוותר על מפעיל זיקוקי, לקחת חלק בפעילות המהנה הזאת בעצמכם.

 

מחיר הזיקוקים ,אינם עולים על כמה עשרות שקלים ובאמצעות הפעלה עצמית לאחר קבלת תדרוך הפעולה ותדריך בטיחות יחסכו לכם כספים ורבים ויעניקו לכם ולמוזמנים שלכם תחושה של יוקרה וייחודיות שלא תשכח.

 

אפקט  הזיקוקים בזמן האירוע

 

היזכרו בתגובות השכיחות בזמן הופעת זיקוקין, לא משנה מתי ואין זה משנה כמה התופעה תראה לנו בנאלית, תמיד נתפעל מהמראות הזורחים אותם יוצרים הזיקוקים, הנוצרים כתוצאה מהפעלת הזיקוק. באירוע שלכם תוכלו לרתק את כל האורחים לזיקוקים מבלי לשלם כספים רבים ואפילו לחסוך בהוצאות ואפילו להפתיע את היקרים לכם, בעלי השמחה בזיקוקים פתאומיים בזמן האירוע. כמובן שיש להפנות את תשומת לב האורחים למניעת בהלה, על ידכם או על ידי הדיג'יי באירוע.

 

כניסה ויציאה מחופה - זיקוקים אל השמים הפתוחים

 

יצירת אווירה דרמטית על ידי הפעלת זיקוקים בעת הכניסה אל החופה ו/או היציאה ממנה תגרור תגובות התפעלות רבה ותחושה של אירוע יוקרתי. הפעלת זיקוקים בדרך כלל נהוגה ומאופיינת במגזרים העשירים יותר, כעת כולם יכולים ליהנות מאווירה של יוקרתיות וייחוד באירוע שלהם. הזיקוקים ניתנים להפעלה על פני הארץ בכלים מיוחדים בהתאם לבקשת הלקוח  ובהתאם לאפשרויות במקום האירוע. שאירוע בגן אירועים יאפשר הפעלת זיקוקים כלפי השמיים אבל גם באולם אירועים או אוהל אירועים סגור תוכלו לקבל את חווית הזיקוקים באמצעות אפשרויות רבות אחרות אותן תוכלו לקבל אצלנו בחברת צלילים.

 

החוויה אותה תקבלו באמצעות המגוון הרחב של הזיקוקים והאפשרויות הרבות אותן צלילים מספקת לכם, תשאיר אתכם ואת האורחים שלכם, וכמובן, את בעלי השמחה עם זיכרון בלתי נשכח ונוצץ במיוחד.

 

זיקוקים לקליפ האירוע – שובר קופות באירוע שלכם

 

מעוניינים להפיק סרט לאירוע, כמוהו טרם נראה? צלילים מאפשרת לכם לערוך הפקה מושקעת בהוצאה חסכונית במיוחד שלא תבייש גם סר הוליוודי. אנו נספק לכם את הזיקוקים אל אתר הצילום בהתאם לכמות הזיקוקים אותם תרצו להזמין בזמן וביום המיועד ובהתחייבות לעמידה בזמנים. אנו מבטיחים לכם כי קליפ האירוע שלכם יראה ייחודי ומרגש בשילוב הכוכבים הראשיים אתם ובליווי סטטיסטים נוצצים במיוחד: הזיקוקים של "צלילים".

 

דמיינו לעצמכם את האירוע הנוצץ ביותר, היוקרתי ביותר והמפעים ביותר שראיתם מאודכם. זה יכול להיות כבר באירוע הקרוב היותר אותו את מארגנים. "צלילים", מספקת את שירותיה גם ללקוחות עסקיים, ארגונים ועיריות. הזיקוקים עשויים להיות מסמר הערב של כל אירוע בין אם מדובר בציון חתונה, יום הולדת, הפנינג של חברה ועוד.

 

אנו מתחייבים לרמת השירות הגבוהה ביותר, הבטיחותית ביותר ולהדרכה וליווי צמוד בכל שלב מההדרכה הראשונית ועד לזמינות עבורכם לכל שאלה או בקשה.

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏