הקפצת האירוע על ידי השכרת מתנפחים

ראשי >מאמרים>מתנפחים מקפיצים

זקוקים לפעילות ביום הולדת ולא רוצים להשקיע אלפי שקלים במפעיל? חסרה לכם תוכנית פעילות לקייטנה?
מעוניינים להעניק לילדים מסיבת סוף שנה שלו ישכחו? צלילים מביאה לכם את הפתרון המושלם שיוציא את כולם מרוצים

אירוע מקפיץ - מתקנים מתנפחים באירועים ומסיבות יום הולדת

מפעילים, דמויות מפורסמות וליצנים עשויים להגיע היום לעלויות יקרות מאוד, פתרון כמו השכרת מתנפחים לימי הולדת לילדים יכולים להוות מענה מושלם לפעילות מאתגרת מהנה ומעייפת המאפשרת לכם הפעלה עצמית ללא כל צורך במפעיל או מדריך. צלילים יספקו לכם הדרכה אישית ומקצועית לניפוח והפעלת המתנפחים הוראות הזהירות והבטיחות והשימוש הנכון והבטוח ביותר במתקנים. כיום ניתן לראות יותר ויותר כי הצורך להפעלת הילדים באירועים השונים ולא רק בימי הולדת הולך וגובר. אירועים כמו בריתות כוללות בדרך כלל מספר גדול של זאטוטים קטנים אשר יש להעסיק ולהרחיק ממקורות סכנה. הפעלות עבור ילדים במקומות כאלה הם בסיסיים והכרחיים וכבר מזמן לא נכללות בגדר מותרות באירוע. יצירת הפנינג בהתאם לגודל מיקום האירוע, כמות הילדים הצפויים בו, ניתן לקיים באופן חסכוני ומסודר. בחברת צלילים תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנפחים בגדלים השונים ובהתאמה לגילאים השונים.

הפנינג עסקי מקפיץ - ימי גיבוש עם הילדים

מתכננים הפנינג עסקי? מה עם ילדי העובדים? עסקים רבים כמו חברות היי טק ומוסדות גדולים עורכי ימי גיבוש עבור העובדים. זוהי הזדמנות נהדרת להכיר את כל המשפחה, הפעלות לילדים באירועים כאלה הם צורך הכרחי אשר לעיתים מייקר את התקציב ההתחלתי של האירוע. עסקים רבים נוהגים כיום להקים שטח של מתנפחים וג'ימבורי, לתעסוקה מלאה של הילדים הקטנים ולהעדיף פעילות זו על שכירת מפעיל או מפעילים יקרים. מתנפחים אלה יגיעו בתיאום איש מול איש הקשר של החברה אל מקום האירוע בזמן ובשעה הנדרשת בתוספת להנחיות מדויקות במקום האירוע.

לצלילים, ניסיון רב בתחום העמדת מתקנים ומתנפחים באירועים חברתיים ועסקיים.
המוצרים נבדקים עם כל החזרה ולפני השארת המתקן במקום, מבחינת הבטיחות והתקינות של המתקן לרווחתכם המלאה והנאה מושלמת של האורחים הקטנים שלכם.
 
 

מסיבות סוף שנה בגנים – חסכוני, מהנה ופשוט.

גננת, עייפה מתכנון הפעלות מידי שנה? מעוניינת בהפעלה מקורית ומאתגרת עבר ילדי הגן? הורים, רוצים להעניק לילדים שלכם חווית סוף שנה מאתגרת באופן חסכוני ללא לכלוך ומאמץ גדול מידי? מסיבת מתנפחים היא התשובה עבור צרכים אלה ואחרים. אין פעילות אהובה יותר בקרב הרוב המכריע של הילדים מאשר קפיצה ומשחק אינטנסיבי במתקנים מתנפחים, היום אתם יכולים להעניק להם מסיבה אנרגטית במיוחד באמצעות מתקנים מתנפחים שונים בהפעלה עצמית שלכם! הוספה של מקפצה או טרמפולינה ענקית ואיכותית יכולים להיות ההבדל בין אירוע "רגיל" לאירוע שיזכר למשך זמן ארוך
או כמו שאנחנו בצלילים נוהגים לומר: המאמץ קטן וההנאה מרובה!

הפעלות בקייטנות – ג'ימבורי בא לקייטנה!

זקוקים לתכנית אומנותית נוספת עבור הקייטנה שלכם? חסרה לכם עוד פעילות לקראת סוף הקייטנה? צלילים מספקת לכם בדיוק את מה שדרוש לכם לפעילות מהנה ומקפיצה במיוחד לקייטנות עבור הגיל הרך , גילאי גן החובה והשכבה הצעירה בבתי הספר. השכרת ציוד ג'ימבורי לפעילות הקייטנה הינה חסכונית ניתנת להפעלה עצמית ותספק עבור החניכים שלכם תעסוקה ופעילות אנרגטית ומהנה.

אז אם נתקעתם ללא פעילות עבור הקייטנים או שמה בא לכם להפעיל את הזאטוטים הפעילים באופן נוח וללא מאמץ - בצלילים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות לגילאים השונים וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

 
מעוניינים להקפיץ את האירוע שלכם?
פנו לצלילים ואנו נספק לכם את המתקנים בכמות ובגדול הנדרש עד למקום הפעילות ונדאג לאסוף אותם עם סיומה בתיאום מראש.
 
להשכרת מתנפחים לחצו כאן
 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏