כל הציוד שאתם צריכים לחגיגת בר מצווה ביתית!

ראשי >מאמרים>ציוד לבר מצווה ביתית

יותר ויותר משפחות בוחרות לחגוג את חגיגת בר המצווה בכותלי הבית. במידה וגם אתם נהנים מדירת גן עם חצר גדולה או מדירת פנטהאוז עם מרפסת ענקית, תוכלו גם אתם להזמין את מעגל הקרובים אליכם לחגוג את יום ההולדת ה-13 של ילדכם. חגיגה ביתית מצריכה מכם לתכנן, לארגן ולהפיק את האירוע, כאשר על מנת להכתיר אותו כהצלחה עליכם לדאוג לכמה פתרונות מובילים. לפניכם, רשימה מקוצרת שלבטח תסייע לכם לארגן לילדכם את האירוע שהוא חולם עליו:
 

מערכת הגברה – מהדרשה ועד מסיבת הריקודים:

 
הדבר הבסיסי ביותר בחגיגה ביתית שכזאת הוא מערכת הגברה. כידוע, חלק מהותי מהאירוע הינו רחבת הריקודים, שבה שמחים את השמחה הגדולה ועוטפים את הילד באהבה גדולה. על מנת שאכן תוכלו ליהנות מאותה רחבת ריקודים, נדרשת מערכת הגברה איכותית, מקצועית וכזו שהולמת את גודל החלל. זכרו כי מערכת שכזו לא תורמת רק ברחבת הריקודים, אלא שהיא גם זו המאפשרת לילדכם לשאת את הדרשה המרגשת.
 

השכרת מקרן - המצגת הניתנת בהפתעה מכם:

 
בכל מתחם אירועים כיום ישנו מקרן הזמין לשימוש כל האורחים והמארחים. במידה וגם אתם הכנתם קליפ או מצגת בהפתעה לילדכם, או שחבריו הכינו לו מצגת בהפתעה, יהיה עליכם להיערך מראש עם מקרן. באירועים משפחתיים מצומצמים יותר אתם מסתפקים בהקרנה במסך המחשב. באירוע בר מצווה מנגד שאתם חוגגים ואליו מוזמנים עשרות ולפעמים מאות מוזמנים, עליכם לדאוג למסך גדול יותר ומקרן. השכירו ציוד שכזה מראש ותוכלו למנף את ההתרגשות באירוע של ילדכם.
 

האטרקציה המרכזית באירוע – הקריוקי:

 
בכל אירוע בר מצווה ישנה אטרקציה מרכזית. כל משפחה בוחרת באטרקציה אחרת, כאשר המון פעמים המחשבה היא על מה הילדים הכי אוהבים. למרות שהקהל שלכם כולל גם את בני המשפחה וזוגות החברים שלכם, עדיין מדובר על אירוע שהוא בעיקר אירוע לילדכם ולחבריו הטובים. תכניות השירה הרבות המוקרנות כיום בפריים-טיים גרמו להמון ילדים לטפח תחביב של שירה, כך שמערכת קריוקי יכולה להיות אטרקציה נפלאה. מדובר על אטרקציה שמתאימה גם לילדים, אך גם לקהל בוגר יותר. כל אחד בתורו יבחר שיר ויוכל לבצע אותו בפני כל האורחים.
 

וכמו בכל יום הולדת - דוכני מזון מפנקים:

 
בסופו של דבר, אירוע בר המצווה הוא עוד יום הולדת. מהו יום הולדת אם לא יום שבו יוצאים מהשגרה? חלק בלתי נפרד מהיציאה מהשגרה הוא גם מאכלים שאתם, כהורים, לא מרשים לילדכם בכל יום. תוכלו להשכיר מתקני מזון שונים שבאמצעותם תוכלו ליצור דוכני מזון מתוקים ומפנקים. באפשרותכם להשכיר מכונת סוכר מתוק, מכונת ברד, מכונת פופקורן ועוד. לצד ההפקות הביתיות, תוכלו גם ליהנות מהפקה מקצועית של אירוע בר מצווה בכותל. אירוע שכזה הינו אירוע מרגש המחבר את הילד עם המסורת היפה ועם העיר ירושלים.

חגיגת בר מצווה ביתית

 

 
 

צלילים - חברת השכרת ציוד לאירועים במודיעין - השכרת מקרן ומסך, רמקולים מוגברים, דוכני מזון לאירועים, הכנסת ספר תורה, השכרת גנרטור,
סרטי תלת מימד, השכרת קריוקי ועוד. מתנפחים להשכרה
 

צלילים - עמק האלה 65, מודיעין

צלילים בגוגל +


‪Google+‬‏